piątek, 9 października 2015

Dziś w przedszkolu czekało nas wiele atrakcji. Zaraz po śniadaniu odwiedziła
 nas pewna pani, która opowiedziała nam jak dbać o to by nasze ząbki były zdrowe, jak i kiedy je szczotkować i co należy jeść. Później pani pokazała nam film o zajączku, który pokazał nam jak należy szczotkować nasze ząbki. Na koniec pani rozdała nam prezenciki.

A po obiadku odwiedził nas teatr "SKRZAT" z Krakowa z przedstawieniem pt:. "Dyzio Leniuszek" na którym świetnie się bawiliśmy. 

A oto kilka zdjęć z dzisiejszego dnia :) 

Więcej zdjęć na blogu "Przyjaciele Krecika". Serdecznie zapraszam :)




































czwartek, 8 października 2015

Informacja

Jutro 9.10.2015 zaraz po śniadanku o 

godz. 9:30 będziemy brali udział w 

Projekcie 

"DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY". 

Więcej informacji na stronie: http://www.zebymalegodziecka.pl

oraz na facebooku: www.facebook.com/ZebyMalegoDziecka


Również jutro 9.10.2015 o godz: 12:30 

odwiedzi nas Teatr "SKRZAT" z 

Krakowa z przedstawieniem pt:. "Dyzio Leniuszek". 


____________________________


























poniedziałek, 5 października 2015

W tym tygodniu zajmujemy się tematyką jesieni w ogrodzie:
Poniedziałek: Dary jesieni.
Wtorek: Warzywa.
Środa: Czerwony pomidorek.
Czwartek: Długi - krótki.
Piątek: O ziemniaku.

Bardzo proszę o przynoszenie darów jesieni (warzyw), które wykorzystamy na zajęciach, jak również będą zdobiły kącik tematyczny.