czwartek, 5 listopada 2015

Dwa miesiące przygotowań i już po Pasowaniu i Jesiennym Spotkaniu.
Z całego serca szczerze Wam dziękuję za to, że byliście z nami! 
Za poświęcony czas, przygotowanie dzieci...
Oprócz podziękowań dla pani Dyrektor, zapomniałam wspomnieć o zaangażowaniu pani Iwony! Za przyniesione wrzosy dziękuję!

Dzieci razem tworzą coś wspaniałego! 
Drodzy rodzice, jeśli macie ciekawe zdjęcia z dzisiejszych występów, proszę o przesłanie ich na e-mail: osadnikkarolina@wp.pl

Oto fotorelacja jednego z rodziców:































































































niedziela, 1 listopada 2015

Drodzy rodzice!
5 października zapraszamy na Jesienne Spotkanie i Pasowanie na Filemonka w naszym Przedszkolu o godzinie 16:00!
Prosimy, aby dzieci były ubrane na galowo, 
jak również, by parkować przy sklepie Intermarche.