Dzisiaj nasza koleżanka Martynka obchodziła swoje piąte urodzinki.
Wszyscy
wspólnie zaśpiewaliśmy Martynce głośne "sto lat" i złożyliśmy życzenia. Martynka w zamian za tak piękne życzenia poczęstowała nas małym "co nieco". Rodzice solenizantki zaprosili do przedszkola Panią klauna z którą wszyscy świetnie się bawili. Martynce jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń.