czwartek, 7 kwietnia 2016

  Dzisiaj nasza koleżanka Martynka obchodziła swoje piąte urodzinki. 
Wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy Martynce głośne "sto lat" i złożyliśmy życzenia. Martynka w zamian za tak piękne życzenia poczęstowała nas małym "co nieco". Rodzice solenizantki zaprosili do przedszkola Panią klauna z którą wszyscy świetnie się bawili. Martynce jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń.






















































 

niedziela, 3 kwietnia 2016

W tym tygodniu odwiedziliśmy Hiszpanię. Zapoznaliśmy się z flagą ,zabytkami , potrawami  i różnymi ciekawostkami związanymi z tym krajem. Dzieci wykonały prace plastyczne przedstawiające: flagi, wachlarze,  Hiszpańskich tancerzy i byczka Fernando .