środa, 1 czerwca 2016

Dziś w przedszkolu świętowaliśmy Dzień Dziecka.
Razem z grupą "Przyjaciele Krecika" świetnie się bawiliśmy. Panie złożyły wszystkim dzieciom życzenia i zaśpiewały "sto lat". Dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach. Nie mogło również zabraknąć słodkiego poczęstunku.