niedziela, 11 września 2016

W piątek Ania obchodziła swoje piąte urodziny.
Wszyscy razem zaśpiewaliśmy"Sto lat" i złożyliśmy Ani najserdeczniejsze życzenia.
Ania poczęstowała wszystkich pysznymi słodkościami.
Solenizantce jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu, radości i spełnienia marzeń:-)















 
W tym tygodniu nasz temat przewodni to „Nasza grupa”.
Wszyscy razem bawiliśmy się przy znanych nam piosenkach. Rozmawialiśmy na temat naszej grupy. Pani przygotowała wspólny kontrakt grupowy, pod którym dzieci przykleiły swoje ozdobione i podpisane rączki. Dzieci rysowały swoje ulubione zabawki i uzupełniały swoje książeczki. Świetnie bawiliśmy się na j. angielskim z Panią Moniką:-))
















poniedziałek, 5 września 2016

  Olga obchodziła swoje czwarte urodziny.
Wszyscy zaśpiewaliśmy"Sto lat" i złożyliśmy życzenia.
  Olga poczęstowała wszystkich pysznymi słodkościami.
  Solenizantce  jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu, radości i spełnienia marzeń:-)















 

niedziela, 4 września 2016

Pierwsze dwa dni w przedszkolu upłynęły nam bardzo przyjemnie na wspólnej zabawie. Bardzo serdecznie przywitaliśmy nową koleżankę Patrycję i kolegę Maksa .Pani opowiedziała nam o kocie Filemonie i puściła bajkę ,a każdy z dzieci narysował kota. Dzieci bawiły się razem na placu przedszkolnym integrując się z nowymi dziećmi.













poniedziałek, 29 sierpnia 2016

1września już się zbliża!
A nasze Przedszkole już czeka gotowe
I serdecznie zaprasza nowego i dawnego PRZEDSZKOLAKA!


„Przedszkole drugi dom”

1.Gdy dzień wstaje i wita świat,
ranną porą wstaję i ja
Mama pomaga ubierać się,
do przedszkola prowadzi mnie

Ref.   Ja chodzę tam co dzień
Obiadek dobry jem.
A po spacerze w sali wesoło bawię się.
Kolegów dobrych mam,
Nie jestem nigdy sam.
Przedszkole drugim domem jest.

2. Czasem rano trudno mi wstać,
chciało by się leżeć i spać.
Lecz na mnie auto czeka i miś,
W co będziemy bawić się dziś.

Ref.   Ja chodzę…

3.Zamiast mamy panią tu mam,
bardzo dużo wierszyków znam.
Śpiewam i tańczę wesoło mi,
I tak płyną przedszkolne dni.

Ref.   Ja chodzę…

wtorek, 23 sierpnia 2016

OGŁOSZENIE

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE  RODZICÓW 

NA ROK 2016/17

ODBĘDZIE SIĘ 29(poniedziałek) SIERPNIA 
 
                                                              O GODZINIE 17:00

 W PRZEDSZKOLU
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY