niedziela, 11 września 2016

W piątek Ania obchodziła swoje piąte urodziny.
Wszyscy razem zaśpiewaliśmy"Sto lat" i złożyliśmy Ani najserdeczniejsze życzenia.
Ania poczęstowała wszystkich pysznymi słodkościami.
Solenizantce jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu, radości i spełnienia marzeń:-)















 
W tym tygodniu nasz temat przewodni to „Nasza grupa”.
Wszyscy razem bawiliśmy się przy znanych nam piosenkach. Rozmawialiśmy na temat naszej grupy. Pani przygotowała wspólny kontrakt grupowy, pod którym dzieci przykleiły swoje ozdobione i podpisane rączki. Dzieci rysowały swoje ulubione zabawki i uzupełniały swoje książeczki. Świetnie bawiliśmy się na j. angielskim z Panią Moniką:-))
















poniedziałek, 5 września 2016

  Olga obchodziła swoje czwarte urodziny.
Wszyscy zaśpiewaliśmy"Sto lat" i złożyliśmy życzenia.
  Olga poczęstowała wszystkich pysznymi słodkościami.
  Solenizantce  jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu, radości i spełnienia marzeń:-)















 

niedziela, 4 września 2016

Pierwsze dwa dni w przedszkolu upłynęły nam bardzo przyjemnie na wspólnej zabawie. Bardzo serdecznie przywitaliśmy nową koleżankę Patrycję i kolegę Maksa .Pani opowiedziała nam o kocie Filemonie i puściła bajkę ,a każdy z dzieci narysował kota. Dzieci bawiły się razem na placu przedszkolnym integrując się z nowymi dziećmi.