wtorek, 5 września 2017



Podczas wakacji nasi koledzy z Grupy skończyli 4latka. Jaś i Mateusz chcieli jeszcze raz uczcić to ważne wydarzenie w gronie swoich najbliższych kolegów i koleżanek. Wszyscy zaśpiewaliśmy 
im STO LAT i życzyliśmy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)











Pierwsze dni w Przedszkolu to czas spotkań z kolegami i koleżankami; poznawanie nowej sali; chwile wspólnych zabaw śpiewów i tańców. Aby wszystkie wspólne chwile ,,Filemonkom'' mijały w radosnej i miłej atmosferze stworzyli oni ,,Kodeks Przedszkolaka'' określający zasady panujące w Grupie.





















wtorek, 25 lipca 2017

OGŁOSZENIE

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW
 
NA ROK 2017/2018 ODBĘDZIE SIĘ
28 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 16:30

 W PRZEDSZKOLU.



Dziś Pan Dyrektor obchodził swoje urodziny.
Wszyscy razem zaśpiewaliśmy "Sto lat" i złożyliśmy życzenia.
Wszystkie dzieci dostały słodkie "co nie co":-)))) 






  Dorotka obchodziła  swoje czwarte urodziny.
Wszyscy razem zaśpiewaliśmy "Sto lat" i złożyliśmy naszej koleżance najserdeczniejsze życzenia. 
  Dorotka poczęstował wszystkich pysznymi słodkościami.
Solenizantce jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu,  radości i spełnienia marzeń:-)





















wtorek, 4 lipca 2017

Kochane Przedszkolaki

Na wakacje życzymy Wam,
samych słonecznych dni, niezapomnianych wrażeń
 i fascynujących  przygód:-)))