Dzisiaj ,,Filemonki'' wybrały się na małą wycieczkę, aby zwiedzić Pocztę w Rydułtowach. Cała ,,wyprawa'' została zorganizowana w celu wysłania listu do naszych nowych przyjaciół - Przedszkolaków z Przedszkola ,,Tęczowa Jedyneczka'' z Gdańska. W liście Pani napisała to, co wcześniej razem ustaliliśmy ;) Opisaliśmy swoje Przedszkole i naszą Grupę, a także przygotowaliśmy niespodzianki- zdjęcie Grupy oraz rysunki naszego Przedszkola. Pani pracująca na Poczcie przyjęła nas bardzo miło i wytłumaczyła nam wszystko bardzo dokładnie. Wszyscy mogliśmy segregować listy wyjmowane z dużego worka. Dowiedzieliśmy się również, że pracownicy Poczty pomagają Mikołajowi i Elfom segregować listy;). Wspólnie ważyliśmy przesyłki listowe, przymierzaliśmy ciężką torbę listonosza, a przede wszystkim robiliśmy pieczątki oraz przyklejaliśmy znaczki. Nasz list został wysłany, a Mamie naszego młodszego kolegi z Przedszkola dziękujemy za miło spędzony czas i przekazane wiadomości. Teraz pozostaje nam cierpliwie oczekiwać na odpowiedz naszych kolegów i koleżanek z Pomorza:)
piątek, 8 września 2017
wtorek, 5 września 2017
Podczas wakacji nasi koledzy z Grupy skończyli 4latka. Jaś i Mateusz chcieli jeszcze raz uczcić to ważne wydarzenie w gronie swoich najbliższych kolegów i koleżanek. Wszyscy zaśpiewaliśmy
im STO LAT i życzyliśmy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)
Pierwsze dni w Przedszkolu to czas spotkań z kolegami i koleżankami; poznawanie nowej sali; chwile wspólnych zabaw śpiewów i tańców. Aby wszystkie wspólne chwile ,,Filemonkom'' mijały w radosnej i miłej atmosferze stworzyli oni ,,Kodeks Przedszkolaka'' określający zasady panujące w Grupie.
sobota, 2 września 2017
Subskrybuj:
Posty (Atom)















































