WITAJ,
WITAJ PRZEDSZKOLE
Przyjaźnie
i wesoło, żegnamy rzekę i las.
Ach!
Witaj, witaj przedszkole, już czas do pracy czas.
Pociąg
jak wicher pędzi, dźwięczy piosenka kół.
Z
wakacji jadą dzieci do przedszkoli i do szkół.
Drodzy
Rodzice i Drogie Dzieci!
Nadszedł
koniec beztroskich wakacji, czas wracać do przedszkola.
Będziemy
jutro witać się wesoło, tak rozpoczniemy nasz wspólny
„Filemonkowy” rok.
Zachęcamy
wszystkie dzieci do przynoszenia pamiątek z wakacji, które
przywrócą wspaniałe wspomnienia :)
Prosimy
także o przyniesienie:
kubek,
szczotka, pasta do zębów (podpisane),
obuwie
zmienne (podpisane),
stój
do gimnastyki w woreczku (podpisany),
poduszka
(podpisana 40x40)
oraz
najważniejsze:
DUŻO
UŚMIECHU !!!!!!