wtorek, 4 września 2018


Dziś w naszej grupie świętowaliśmy
urodziny naszej koleżanki Adriany,
która niedawno obchodziła swoje czwarte urodziny!!!
Wszyscy zaśpiewaliśmy „Sto lat" i złożyliśmy życzenia.
Adriana poczęstowała nas pysznymi słodkościami.
Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego:)








































poniedziałek, 3 września 2018



Pierwszy dzień nowego roku szkolnego był dla „Filemonków” wielkim przeżyciem. Uczyliśmy się współtworzyć przyjazną atmosferę
 w grupie, poznając się wzajemnie. 
Rozmawialiśmy także o przestrzeganiu zasad 
regulujących współżycie w grupie :)































niedziela, 2 września 2018


WITAJ, WITAJ PRZEDSZKOLE


Przyjaźnie i wesoło, żegnamy rzekę i las.
Ach! Witaj, witaj przedszkole, już czas do pracy czas.

Pociąg jak wicher pędzi, dźwięczy piosenka kół.
Z wakacji jadą dzieci do przedszkoli i do szkół.

Drodzy Rodzice i Drogie Dzieci!

Nadszedł koniec beztroskich wakacji, czas wracać do przedszkola.
Będziemy jutro witać się wesoło, tak rozpoczniemy nasz wspólny „Filemonkowy” rok.
Zachęcamy wszystkie dzieci do przynoszenia pamiątek z wakacji, które przywrócą wspaniałe wspomnienia :)
Prosimy także o przyniesienie:
    • kubek, szczotka, pasta do zębów (podpisane),
    • obuwie zmienne (podpisane),
    • stój do gimnastyki w woreczku (podpisany),
    • poduszka (podpisana 40x40)
oraz najważniejsze:
DUŻO UŚMIECHU !!!!!!