czwartek, 3 stycznia 2019

Dziś świętowaliśmy urodzinki naszej koleżanki Mileny, która niedawno ukończyła cztery latka!
Wszyscy zaśpiewaliśmy głośne "Sto lat" i złożyliśmy życzenia.
Milenka poczęstowała nas pysznymi słodkościami.
Jeszcze raz życzymy solenizantce wszystkiego najlepszego :)






















 



























środa, 2 stycznia 2019


Urodziny Antka!!!
Dziś świętowaliśmy piąte urodziny Antka :)
Z tej okazji zaśpiewaliśmy głośne „Sto lat” i złożyliśmy życzenia.
Antek poczęstował nas pysznościami :)
Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!