Dziś
świętowaliśmy urodzinki naszej koleżanki Mileny, która niedawno
ukończyła cztery latka!
Wszyscy zaśpiewaliśmy głośne "Sto lat" i złożyliśmy życzenia.
Milenka poczęstowała nas pysznymi słodkościami.
Jeszcze raz życzymy solenizantce wszystkiego najlepszego :)
Wszyscy zaśpiewaliśmy głośne "Sto lat" i złożyliśmy życzenia.
Milenka poczęstowała nas pysznymi słodkościami.
Jeszcze raz życzymy solenizantce wszystkiego najlepszego :)















































































