środa, 4 września 2019
wtorek, 3 września 2019
poniedziałek, 2 września 2019
Startujemy! Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym. Pełni sił i nowych pomysłów zaczynamy nową przygodę w grupie
Bardzo proszę, aby dzieci przyniosły:
- pastę, szczoteczkę i kubeczek;
- poduszkę o wymiarach max 40x40;
- baletki: chłopcy - czarne; dziewczynki - białe;
- strój na gimnastykę;
- swoje zdjęcie o wymiarach 10x15 (fotografia pionowa).
Tak, jak w ubiegłym roku zapraszamy rodziców i dziadków do czytania bajek.
Zapraszamy również rodziców do zgłaszania chęci w przedstawieniu z okazji dnia dziecka.
W przedstawieniu wezmą udział chętni rodzice - więcej informacji u wychowawcy.
FILEMONKI!
Bardzo proszę, aby dzieci przyniosły:
- pastę, szczoteczkę i kubeczek;
- poduszkę o wymiarach max 40x40;
- baletki: chłopcy - czarne; dziewczynki - białe;
- strój na gimnastykę;
- swoje zdjęcie o wymiarach 10x15 (fotografia pionowa).
Tak, jak w ubiegłym roku zapraszamy rodziców i dziadków do czytania bajek.
Zapraszamy również rodziców do zgłaszania chęci w przedstawieniu z okazji dnia dziecka.
W przedstawieniu wezmą udział chętni rodzice - więcej informacji u wychowawcy.
Subskrybuj:
Posty (Atom)