Razem z naszym kolegą Leonem świętowaliśmy jego 5 urodziny. Zaśpiewaliśmy wspólnie "Sto lat", a Solenizant poczęstował nas słodkościami.
Leosiowi raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego :)