W tym tygodniu rozmawialiśmy o kinie, teatrze, muzeum i filharmonii. Słuchaliśmy muzyki klasycznej, ludowej i dyskotekowej. Na rytmice pan Bartek przygotował nam mini koncert muzyki filmowej. Sówki oglądały dzieła sztuki, tworzyły własne obrazy, wcielały się w różne role. Znalazł się też czas na zabawę i wyjście na podwórko.