środa, 23 września 2015

Wielka Brytania

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń! Udaliśmy się na wielką wyprawę do Wielkiej Brytanii, a wszystko dzięki Winnie the Pooh, który stamtąd pochodzi!
Zajęcia spędziliśmy z Panią Moniką i Przyjaciółmi Krecika! Kubuś Puchatek pokazał nam flagę i godło, opowiedział o zwyczajach Anglików, zabrał na przejażdżkę czerwonym autobusem. Zobaczyliśmy czerwone budki telefoniczne, London Eye, Big Ben i wiele innych ciekawych miejsc i rzeczy. Na koniec Kubuś Puchatek poczęstował nas słodkościami.


















SWOJE URODZINKI OBCHODZIŁA MAJA!
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!
























Zdjęcie grupowe zrobił nam Kacper. Pani Karolina nie zmieściła się po prostu w kadrze :)

Język angielski z Panią Moniką:

 A po obiadku odpoczywaliśmy




poniedziałek, 21 września 2015

Temat tygodnia: Co robią zwierzęta zimą?
W tym tygodniu będziemy rozmawiali o zwierzętach (sarna, jeleń, dzik, wrona, wilk, kukułka), skupimy się głównie na wiewiórce i jeżu. Oprócz tego, dowiemy się co to są jesienne zapasy. Poznamy nową piosenkę "Jesienne zapasy" (sł. i muz. D. i K. Jagiełło), jak również będziemy powtarzali te - dobrze nam znane "Kolorowe listki" i "Taniec pajacyka z misiem".

W dniu dzisiejszym witaliśmy oraz żegnaliśmy się w języku angielskim. 
Jutro oprócz przywitania i pożegnania poznamy piosenkę "Clap your hands" 
_______________________________________________________________________________
To tylko niektóre sceny z dnia dzisiejszego: