TEMAT TYGODNIA: CHCIAŁBYM BYĆ MUZYKIEM.
Proszę o przyniesienie jutro puszki.
(Na przykład po Coca-coli - będziemy robili instrumenty)
W ŚRODĘ WYBIERZEMY SIĘ DO GALERII SZTUKI "ZŁOTE GRABIE",
GDZIE SPOTKAMY SIĘ Z PANIĄ MAGDALENĄ WADAS.
PROSZĘ, ABY DZIECI MIAŁY NA SOBIE UBRANIA, KTÓRE MOGĄ ZBRUDZIĆ.
_______________________________________________
BALIK 04.02.2016r.