poniedziałek, 21 marca 2016
INFORMACJA
PROSZĘ, ABY NA JUTRO (WTOREK) KAŻDE DZIECKO PRZYNIOSŁO DWA UGOTOWANE JAJKA NA TWARDO.
DZIĘKUJĘ
ZDJĘCIA Z DZISIEJSZEGO DNIA DOSTĘPNE SĄ NA BLOGU GRUPY "PRZYJACIELE KRECIKA".
poniedziałek, 14 marca 2016
17.03.2016r. (czwartek) idziemy do RCK w Rydułtowach na bajkę "Zwierzogród".
Na seans wychodzimy o godzinie 9:00.
Koszt wynosi 12 złotych.
Pieniądze proszę przynieść do środy.
___________________________________________________________________
Po długiej przerwie wrócił Kubuś i obchodziliśmy jego urodzinki!
Sto lat Kubusiu!!!!
sobota, 12 marca 2016
We wtorek obchodziliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy zrobili nam niespodziankę (!) i zaśpiewali
"STO LAT"
W tym tygodniu dywan do gry w klasy wykorzystaliśmy jako domek....
... i tor wyścigowy.
W piątek nasza koleżanka Lena obchodziła 5te urodzinki! Sto lat, Lenko! Wszystkiego najlepszego!
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)