niedziela, 1 maja 2016

W tym tygodniu rozmawialiśmy na temat zwierząt żyjących na wsi. Dzieci wydawały odgłosy zwierząt, poznały nazwy domów w których mieszka np. krowa, koń itp. i jakie korzyści hodowlane są z tych zwierząt. Wszyscy wykonali piękne prace plastyczne.

W piątek przyszła do nas Pani Monika i razem z grupą "Przyjaciele Krecika" wysłuchaliśmy pogadanki na temat zdrowego żywienia. Wspólnie wykonaliśmy Piramidę Zdrowego Żywienia według Programu Kubusiowi Przyjaciele. Porównywanie niezdrowej żywność ze zdrową. Dzieci samodzielnie wykonały kanapki na drugie śniadanie.