środa, 23 listopada 2016

Bardzo proszę, aby dzieci w piątek przyniosły do przedszkola pluszowego misia.

Dziękuję.

wtorek, 22 listopada 2016

Dziś w przedszkolu odwiedziła nas mama Franka, która przeczytała bajkę o "Wilku i siedmiu kozlątkach". Dzieci słuchały i przyglądały się obrazkom w książce z wielkim zaciekawieniem. 
Na końcu wszystkie dzieci odpowiedziały na parę pytań związanych z bajką, a Franek poczęstował wszystkich słodkościami. Dzieci wykonały metodą wydzieranki krople deszczu. Dziś również odwiedziła nas Pani z logopedii z którą dzieci wykonały ćwiczenia usprawniające aparat mowy.
Zdjęcia z piątkowej gimnastyki




























środa, 16 listopada 2016

Na zajęciach rozmawialiśmy o tym, jakie znamy urządzenia elektryczne. Oglądaliśmy i nazywaliśmy je na obrazkach, do czego służą i dzieliliśmy je na sylaby Zwróciliśmy uwagę, jak one działają i w jaki sposób należy bezpiecznie z nich korzystać. We wtorek byliśmy razem z Panią Janką na spacerze. Również nauczyliśmy się piosenki pt.'Praczki",dzieci rozróżniały, która jest ręka prawa, a która lewa. Dzieci rysowały szlaczki i obrysowały czarnym mazakiem pralkę, pózniej ją pokolorowały wodnymi kredkami i rozmazały pędzelkiem z wodą dla lepszego efektu.