Wspomnienie z Jasełek
Bardzo dziękujemy Rodzicom za przybycie na nasze świąteczne spotkanie. Dziękuję również za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku i pięknych strojów dla dzieci.
Bardzo proszę o zachowanie strojów, ponieważ będą jeszcze potrzebne do występów w styczniu dla babci i dziadka.
Bardzo dziękujemy Rodzicom za przybycie na nasze świąteczne spotkanie. Dziękuję również za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku i pięknych strojów dla dzieci.
Bardzo proszę o zachowanie strojów, ponieważ będą jeszcze potrzebne do występów w styczniu dla babci i dziadka.