Dzieci tworzyły zbiory, przeliczały guziki i sortowały według kolorów. Rozmawialiśmy o naszych babciach i dziadkach, jak możemy w ciekawy sposób spędzać z nimi czas i jak im pomagamy. "Serce dla babci i dziadka": wycięły i wykleiły wydzieranką serce. W czwartek odbyła się gimnastyka: na początku rozgrzewka, ćwiczyliśmy z woreczkami gimnastycznymi, a na końcu Pani zorganizowała nam zawody, które zakończyły się remisem.
piątek, 13 stycznia 2017
niedziela, 8 stycznia 2017
Bardzo proszę, aby na występy z okazji dnia Babci i Dziadka ( poniedziałek 9.01.2017)
dzieci były ubrane tak jak na przedstawienie Jasełkowe. W tym tygodniu przenieśliśmy się w krainę baśni. Przypomnieliśmy sobie najbardziej znane baśnie
i dzieci z pomocą Pani opowiedziały co się zdarzyło, jacy występowali bohaterowie itd.
Pani zorganizowała baśniowy pokaz mody. Dzieci wykonały prace plastyczne i pracowały w swoich książeczkach. W poniedziałek i środę odbyły się zajęcia z j. angielskiego na których dzieci uczyły się kolorów. W czwartek wszyscy świetnie bawili i uczyli się piosenek na rytmice.
Subskrybuj:
Posty (Atom)










































































