środa, 12 kwietnia 2017


Dzisiaj nasz kolega Dominik obchodził swoje piąte urodziny.

Wszyscy zaśpiewaliśmy mu głośne "Sto lat"
 i złożyliśmy życzenia.
Dominik poczęstował nas pysznymi słodkościami.

Jeszcze raz życzymy Dominikowi wszystkiego co najlepsze!














Był u nas zajączek wielkanocny!
Wszystkim zostawił coś słodkiego ☺













poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Dziś nasza koleżanka Simona obchodziła  swoje szóste urodziny.
Wszyscy zaśpiewaliśmy "Sto lat" i złożyliśmy naszej koleżance najserdeczniejsze życzenia.
  Simona poczęstowała wszystkich pysznymi słodkościami.
Solenizantce jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu,  radości 
i spełnienia marzeń:-))
















 

piątek, 7 kwietnia 2017

Dziś w przedszkolu odwiedziła nas mama Olka i przeczytała nam bajkę.
  Wszyscy  słuchali z zaciekawieniem i odpowiedziały na wszystkie pytania związane z treścią bajki. 
 Olek obdarował wszystkich klamerką z kotwicą i naklejką, a mama Olka poczęstowała dzieci małym "co nie nieco". 
  Cała grupa grzecznie podziękowała za bajkę i słodkości:-)
 
W tym tygodniu rozmawialiśmy o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych.
Dzieci wykonały śliczne baranki z waty.
 
Bardzo proszę na poniedziałek 10.04
,aby dzieci przyniosły dwa ugotowane jajka.