sobota, 6 maja 2017

 Bardzo proszę, aby wszystkie dzieci na poniedziałek przyniosły stroje w których będą występować na przedstawieniu w RCK.

Alicja, Lena, Dominika, Ania, Patrycja, Simona , Olga i Wiktoria:
białe bluzki bawełniane z długim rękawem, białe długie getry
i mały koszyczek wiklinowy
Maks B., Bartosz, Olaf, Oskar, Olek, Karol G., Janek, Dawid, Franek S., Franek M., Piotrek:
czarne rękawiczki, czarne bluzki bawełniane z długim rękawkiem
i czarne długie getry.
Karol R., Dominik, Emil, Maks K., Artur, Kamil:
zielone bluzki bawełniane z długim rękawkiem i długie zielone getry.
 

 
 
 
 
  Zaległa fotorelacja z naszych zajęć o ekologii:







































niedziela, 23 kwietnia 2017

                                           

INFORMACJA



Z przyjemnością informujemy, że konkurs  „Cztery pory roku”

został rozstrzygnięty.

Dziękujemy wszystkim dzieciom , którzy  wraz z rodzicami podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Jury w składzie: Dyrekcji przedszkola, nauczycieli oraz plastyków zaprzyjaźnionych z naszym przedszkolem, po długich dyskusjach
i naradach zdecydowała przyznać nagrody wszystkim uczestnikom konkursu. Wszystkie prace zostaną nagrodzone i wystawione na  „Festynie rodzinnym” dnia 31.05.2017r.

wtorek, 18 kwietnia 2017

  Dawid obchodził  swoje piąte urodziny.

Wszyscy zaśpiewaliśmy "Sto lat" i złożyliśmy naszemu koledze najserdeczniejsze życzenia.

  Dawid poczęstował wszystkich pysznymi słodkościami.

Solenizantowi jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu,  radości i spełnienia marzeń:-))