wtorek, 5 września 2017



Podczas wakacji nasi koledzy z Grupy skończyli 4latka. Jaś i Mateusz chcieli jeszcze raz uczcić to ważne wydarzenie w gronie swoich najbliższych kolegów i koleżanek. Wszyscy zaśpiewaliśmy 
im STO LAT i życzyliśmy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)











Pierwsze dni w Przedszkolu to czas spotkań z kolegami i koleżankami; poznawanie nowej sali; chwile wspólnych zabaw śpiewów i tańców. Aby wszystkie wspólne chwile ,,Filemonkom'' mijały w radosnej i miłej atmosferze stworzyli oni ,,Kodeks Przedszkolaka'' określający zasady panujące w Grupie.





















wtorek, 25 lipca 2017

OGŁOSZENIE

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW
 
NA ROK 2017/2018 ODBĘDZIE SIĘ
28 SIERPNIA (PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 16:30

 W PRZEDSZKOLU.



Dziś Pan Dyrektor obchodził swoje urodziny.
Wszyscy razem zaśpiewaliśmy "Sto lat" i złożyliśmy życzenia.
Wszystkie dzieci dostały słodkie "co nie co":-))))