poniedziałek, 17 grudnia 2018


Jasełek czas!!!
Te grudniowe święta sprawiają, że chociaż na małą chwilę czas się zatrzymuje.....
Kochane „Filemonki” dziś to Wy wprowadziliście wszystkich
 w świąteczny nastrój. Staraliście się bardzo i to było widać :)
Jesteśmy z Was bardzo dumne.
Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy tak licznie przybyli. 
Dziękujemy za pyszności na naszym stole
(jutro też będzie słodki dzień),
za przygotowanie przepięknych strojów, za każde miłe słowo.
Nasze przedstawienie będziemy wystawiać w styczniu z okazji
Dnia Babci i Dziadka, więc prosimy o zachowanie strojów. 
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ciepło :)

Bardzo dziękuję Panu Adamowi  za zdjęcia oraz udostępniony filmik. 



https://www.youtube.com/watch?v=9sI1hYjypls



 


































                                                                                                               

niedziela, 16 grudnia 2018


Informacja
Ze względów organizacyjnych słodkości na wspólny poczęstunek można przynosić do sali od rana.
                                                                       Dziękuję.

JUTRO NASZ WIELKI DZIEŃ !!!
Już jutro „Filemonki” zaprezentują się w naszym świątecznym przedstawieniu. To wielka chwila dla każdego małego aktora.
 Jestem pewna, że wszystko wyjdzie znakomicie :)


środa, 12 grudnia 2018



Drodzy Rodzice!!!
W tym tygodniu przygotowujemy się do naszego spotkania jasełkowego, które zbliża się wielkimi krokami :)
Bardzo prosimy o przyniesienie „małego co nieco” na wspólny słodki stół.
                                                Dziękuję.