czwartek, 21 marca 2019


POŻEGNANIE ZIMY, DZIEŃ OGÓRKA !!!!
Nasze przedszkolaki pożegnały dziś Zimę. W uroczystym pochodzie, na czele z Marzanną szliśmy pobliskimi dróżkami. Głośnym śpiewem i okrzykami przywoływaliśmy Panią Wiosnę. Mamy nadzieję, że północny wiatr porywając naszą Marzannę, zabierze ze sobą mroźne poranki i chłodne wieczory. Wszyscy bowiem mamy dość zimna i z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni. Wiosenko czekamy na Ciebie...
Więcej zdjęć można podejrzeć na blogu naszych zaprzyjaźnionych grup: Skrzatów i Krecików :)