wtorek, 17 grudnia 2019
poniedziałek, 16 grudnia 2019
Ogłoszenie!!!
Szanowni Rodzice,
bardzo proszę, aby na piątek tj. 20.12, każde dziecko przyniosło trzy mandarynki i dwa banany na wspólną Wigilijkę.
Dziękuję.
piątek, 13 grudnia 2019
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)