czwartek, 26 maja 2022

Dzień Mamy i Taty

 

























Życzenia ślemy w piosence.  <- kliknij w link 😊






Słodko-kwasny poczęstunek

 Ksawery przyniósł do przedszkola porcję witamin pod postacią rabarbaru.

Prawie wszystkie Sówki się nim zajadały. Smakował zarówno w wersji bez niczego jak i z dodatkiem cukru 😊

Dziękujemy Ksaweremu za witaminki 😊








środa, 25 maja 2022

Urodziny Emilki i Viktorii 🎊🎉🎂

 Wczoraj swoje 7 urodziny obchodziła Emilka, a dziś Viktoria. 

Zaśpiewaliśmy głośne "Sto Lat", a dziewczyny poczęstowały nas słodkościami 🍬🍬🍬

Solenizantkom życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego 🍀🎉🎊🎂🎉