czwartek, 26 maja 2022
Słodko-kwasny poczęstunek
Ksawery przyniósł do przedszkola porcję witamin pod postacią rabarbaru.
Prawie wszystkie Sówki się nim zajadały. Smakował zarówno w wersji bez niczego jak i z dodatkiem cukru 😊
Dziękujemy Ksaweremu za witaminki 😊
środa, 25 maja 2022
Urodziny Emilki i Viktorii 🎊🎉🎂
Wczoraj swoje 7 urodziny obchodziła Emilka, a dziś Viktoria.
Zaśpiewaliśmy głośne "Sto Lat", a dziewczyny poczęstowały nas słodkościami 🍬🍬🍬
Solenizantkom życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego 🍀🎉🎊🎂🎉
Subskrybuj:
Posty (Atom)




































































