W piątek wraz z Laurą świętowaliśmy jej 7 urodziny. Z tej okazji Solenizantka poczęstowała nas pysznymi babeczkami, a my zaśpiewaliśmy jej "Sto Lat".
Laurze raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego 🍀🎉🎂🎉🎊
Laurze raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego 🍀🎉🎂🎉🎊
Dziś wraz z Leną świętowaliśmy jej 7 urodziny. Z tej okazji zaśpiewaliśmy Lence głośne "Sto Lat", a ona poczęstowała nas słodkościami 🍬
Lence raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego 🍀🎉🎂🎉🍀