poniedziałek, 24 września 2018


Dziś nasza koleżanka Milena skończyła cztery latka.
Wszyscy zaśpiewaliśmy uroczyste „Sto lat"
i złożyliśmy życzenia.
Milenka poczęstowała nas pysznymi słodkościami.
Jeszcze raz życzymy solenizantce wszystkiego najlepszego:)
Ale to nie koniec niespodzianek :)
Po obiedzie odwiedziła nas Babcia naszego kolegi Miłosza, która przyszła do nas z piękną bajką. Przeczytała nam opowieść o małym chłopcu, który nazywał się Tomcio Paluszek. Dzieci słuchały zdumione zwłaszcza, iż naszemu gościowi towarzyszyła mała pacynka samego Tomcia Paluszka. Na koniec opowieści zostaliśmy poczęstowani pysznymi czekoladkami :)
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!






























piątek, 21 września 2018

Dziś wielka inauguracja projektu
"MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”.
Zaprosiliśmy do naszej grupy Pana Dyrektora, który czytając bajkę „Czterej muzykanci z Bremy”, rozpoczął cykl spotkań z naszym przyjacielem Misiem Filipem.
Głównym celem projektu jest promowanie głośnego czytania dzieciom - uświadomienie roli czytania w życiu dziecka, wyrabianie właściwych nawyków czytelniczych.
Dlatego nasz przyjaciel Filip, co tydzień będzie odwiedzał chętnych przedszkolaków w ich domach.
Zadaniem rodziców będzie przeczytanie bajki 
i zapisanie tego w naszym dzienniczku przedszkolnym.
Pod koniec dnia wręczyliśmy kolejne „Medale Grzeczności”. Trafiły one do dzieci, które pracowały na to odznaczenia. Jeszcze raz gratulujemy:)